خانه/دسته‌بندی نشده/جراحی 3D قوز پا (بونیون)
آخرین بروز رسانی: 28ام شهریور, 1402

جراحی 3D قوز پا (بونیون)

یک تصور غلط رایج این است که بونیون به سادگی […]

یک تصور غلط رایج این است که بونیون به سادگی یک “برآمدگی” است که می توان آن را “تراشید”. اما، بونیون ها چیزی بیش از یک برآمدگی هستند – آنها مشکلات سه بعدی پیچیده ای هستند که توسط یک مفصل ناپایدار در وسط پا ایجاد می شوند. در حالی که اکثر جراحی های بونیون فقط دو بعدی هستند و علت اصلی را برطرف نمی کنند، روش Lapiplasty® یک اصلاح سه بعدی را ارائه می دهد و مفصل ناپایدار را ایمن می کند.

چرا لپیپلاستی Lapiplasty®؟
در حالی که جراحی استئوتومی دوبعدی سنتی استخوان را برش می دهد و استخوان را برای رفع برآمدگی زیبایی تغییر می دهد، Lapiplasty® 3D Bunion Correction تمام استخوان را به صورت سه بعدی اصلاح می کند و پایه ناپایدار را محکم می کند تا شما را به طور معمول در عرض 3 تا 10 روز با یک کفش پیاده روی روی پاهای خود بازگرداند. .4،5 روش Lapiplasty® نیز عود کم را نشان داده است. 97% و 99% اصلاح سه بعدی را به ترتیب در 13 و 17 ماه حفظ می کنند.

زمان نقاهت جراحی بونیون سه بعدی چقدر است؟
به طور معمول، بیماران در عرض چند روز پس از جراحی راه می روند. بیشتر آنها می توانند ظرف چند روز یا چند هفته با پوشیدن چکمه جراحی به شغل خود بازگردند. در حدود شش هفته، بیماران می توانند انتظار داشته باشند که با کفش های راحت راه بروند. با این حال، فعالیت های پرتأثیر نباید برای سه یا چهار ماه از سر گرفته شود.

آیا جراحی بونیون سه بعدی همان جراحی سنتی است؟
لاپی پلاستی از فناوری سه بعدی برای رفع دائمی مشکلات ریشه ای که باعث ایجاد بونیون در شما شده است استفاده می کند. لاپیپلاستی به جای تراشیدن استخوان بونیون، همانطور که در جراحی سنتی اتفاق می‌افتد، مفاصل خارج از محل شما را منحرف می‌کند و جابه‌جا می‌کند، آنها را تثبیت می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که بونیون شما برنمی‌گردد.

منبع :

lapiplasty.com

https://www.lapiplasty.com
دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده

نظر شما برای ما با ارزشه

کپچای خودکار *Captcha loading...